Image

Styl Osiedla

Zielona Przystań

Nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej o bardzo atrakcyjnym wyglądzie zewnętrznym i przemyślanym układzie funkcjonalnym każdego lokalu. Zostały zaprojektowane tak, aby nowi właściciele mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich potencjał.

Prezentowane domy zróżnicowane są pod względem powierzchni, aranżacji i usytuowania na osiedlu, co pozwala na wybór oferty dopasowanej do indywidualnych preferencji przyszłych mieszkańców. Zakup domu na etapie budowy pozwala na wprowadzenie zmian w układzie pomieszczeń, stosownie do potrzeb danej rodziny.

Image
Image

I etap - 2 budynki z garażami

W pierwszej kolejności powstają 2 budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej (każdy o metrażu ok. 126 m²) , w tym jednostanowiskowy garaż w parterze. Na poziomie wspomnianej kondygnacji mieszkańcy mogą się cieszyć przestronną strefą dzienną, na którą składają się salon z widokiem na taras oraz otwarta kuchnia i komfortowa jadalnia. W salonie  istnieje możliwość montażu nastrojowego kominka, którego urok docenia się zwłaszcza w chłodne dni. Układ parteru uzupełnia  WC/ pomieszczenie gospodarcze. Strefa wypoczynkowa na I piętrze zawiera 3 pokoje, łazienkę i osobną garderobę. Z holu prowadzi wspólne wyjście na obszerny taras usytuowany nad garażem.  Również i tutaj poddasze pozwala na indywidualną aranżację dodatkowej przestrzeni.

II etap - budynek z częścią usługową

Następnie kontynuacja obejmuje budowę 1 domu jednorodzinnego z funkcją usługową w zabudowie bliźniaczej  o metrażu ok. 171 m² każdy. Funkcja usługowa budynku mieści się na parterze. Są one przystosowane  dla osób niepełnosprawnych, z podjazdem oraz dodatkowym parkingiem.

W strefie mieszkalnej, przewidzianej w tym przypadku na I piętrze, mieszkańcy mają do dyspozycji salon z aneksem kuchennym i jadalnią w przestrzeń otwartą oraz dwa pokoje i łazienkę. W projekcie architekt zaproponował  również możliwość zagospodarowania dodatkowej przestrzeni na poddaszu.

Image
Image

III etap - 4 budynki bez garaży

W kolejnym etapie budowy powstaną 4 budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej (każdy o metrażu ok.   79 m²) . Na poziomie parteru mieszkańcy mogą cieszyć się przestronną strefą dzienną, na którą składają się salon z widokiem na taras oraz otwarta kuchnia i jadalnia. W salonie  istnieje możliwość montażu nastrojowego kominka, którego urok docenia się zwłaszcza w chłodne dni. Układ parteru uzupełnia  łazienka  z WC i pomieszczenie gospodarcze. Strefa wypoczynkowa na I piętrze zawiera 3 pokoje i łazienkę .  Również i tutaj poddasze pozwala na indywidualną aranżację dodatkowej przestrzeni.

 

Charakter osiedla

Osiedle ma charakter zamknięty z bramą wjazdową i furtką, co zapewnia poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Posiada pełną infrastrukturę i dostęp do mediów. Niewątpliwą zaletą jest bardzo dobre nasłonecznienie terenu, co pozwala na korzystanie z naturalnego światła o każdej porze roku.

Pomimo bliskości miasta, miejsce to zapewnia komfortowy wypoczynek i aktywną regenerację na łonie natury. Jest świetną bazą wypadową na wycieczki rowerowe i piesze dla całej rodziny widowiskowymi trasami. Wszyscy spragnieni silnych wrażeń również znajdą coś dla siebie. Lokalna firma „Sporty Ekstremalne 4x4” z siedzibą przy ul. Ogrodników, oferuje specjalne atrakcje i szkolenia w tym: strzelectwo, paintball, imprezy w duchu sportów ekstremalnych, rajdy, przejażdżki pojazdami wojskowymi, doskonalenie jazdy w poślizgu

Image